Referencje firmy DANSTAL

Podpis miniaturki

        Pozytywne referencje dla naszej firmy od zleceniodawcy firmy DANSTAL za profesjonalim, terminowość i dyspozycyjność przy budowie hali produkcyjnej z częścią biurową o powierzchni zabudowy 5.600m2 i kubaturze 77.400m3, hali realizowanej dla "GALEON" w miejscowości Wiślinka.

Referencje firmy ROLLMEX

Podpis miniaturki         Pozytywna pinia za terminowe i rzetelne prace montażowo - izolacyjne na obiektach Elektrociepłowni Gdańsk i Gdynia.

Referencje firmy B-HALE

Podpis miniaturki         Wysoka ocena naszej firmy ze strony firmy B-HALE za terminowość i profesjonalizm w wykonastwie pokrycia dachowego na obiekcie IRMAL w Kaliszu.

Referencje firmy KONECRANES

Podpis miniaturki         Dobra ocena naszej firmy ze strony firmy KONECRANES za profesjonalizm i rzetelność w wykonastwie izolacji dźwigów stoczniowych.

Referencje firmy MULTIPROJEKT

Podpis miniaturki         Bardzo dobra ocena naszej firmy ze strony firmy MULTIPROJEKT za wysoką jakość i terminowość prac przy montażu hali w systemie ASTRON.

Referencje firmy ŁUCZ-BUD

Podpis miniaturki         Pozytywne referencje za rzetelność, uczciwość i profesjonalizm przy realizacji projektu budynku wielorodzinnego zleconym przez firmę ŁUCZ-BUD.

Referencje firmy TECHNIKA OKIENNA

Podpis miniaturki         Wysoka ocena za solidność i fachowość w nadzorze inwestorskim przy realizacji budynku hali produkcyjnej z częścią socjalną zleconym przez firmę TECHNIKA OKIENNA w Elblągu.

Licencja ROCKWOOL

Podpis miniaturki         Nasz firma posiada licencje na wykonywanie zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji stalowych systemami CONLIT 150 i CONLIT 150S oraz belek, słupów i stropów żelbetowych  systemem CONLIT 150 .